Profil společnosti PRONY, s.r.o.

Společnost s ručením omezeným Prony byla založena v roce 2008. Managament společnosti navazuje na 20-ti leté zkušenosti v oblasti stavebních výplní.

Provozuje velkoobchod na parapety, palubky a krycí lišty, má vlastní výrobu (brány, branky, ploty, zábradlí, zámečnické výrobky), zajišťuje montáže a servis (vrata, rolety, markýzy, žaluzie, závory), zakázkově dodává produkty od smluvních partnerů (Transform, Everwood, Brinck, Dieda, Vormenn).

V oblasti parapetních systémů využívá společnost zvýšené poptávky po tomto sortimentu v souvislosti s revitalizacemi panelových domů, zateplováním objektů a rodinných domů a se stoupající výstavbou rodinných domů. Nabídka pro vnitřní i vnější použití je široká v různých cenových hladinách. Součástí dodávek je kompletní příslušenství, úpravy parapetů a povrchové úpravy.

V oblasti stavebních výplní jako jsou vrata, brány, dveře, rolety, mříže a závory zajišťuje společnost dodávky, montáže a servis od tuzemských i zahraničních výrobců včetně pohonů a řídích systémů se zaměřením na prvky zajišťujícími bezpečnost objektu a omezení úniku tepla.
V oblasti stínící techniky jako jsou markýzy, žaluzie a roletky se společnost zaměřuje na kvalitní a vzhledově zajímavé výrobky včetně všech doplňků, které zpříjemňují pobyt.

Hliníkové ploty a hliníková zábradlí jsou výrobky, které zaručují dlouhou životnost, jsou na vysoké estetické úrovni a jsou cenově dostupné.

Plastové ploty, plastové palubky a výrobky z kompozitních materiálů jako jsou terasové profily a plotovky jsou prvky, které postupně nahrazují výrobky ze dřeva. Jejich výhodou je, že tyto produkty nepotřebují žádnou údržbu a mají dlouhou životnost.

Sortiment nabízených produktů je rozšiřován o zajímavé a poptávané produkty, jako například hliníkové spojovací prvky, paneláková madla, zábrany květinových truhlíků, zahradní doplňky a vybavení od firmy Transform a plastové prvky Everwood.

Značnou výhodou společnosti je, že má dlouholeté zkušenosti, umí nabídnout cenově zajímavé a velmi kvalitní výrobky od tuzemských i zahraničních výrobců,

Toto vše je podpořeno kvalitní vlastní výrobou a osobním přístupem ke každému zákazníkovi.